Nufuzli xalqaro olimpiada g‘oliblari ro‘yxati
F.I.SH. Tug‘ilgan sanasi Pasport seriyasi va raqami Turar joyi manzili Telefon raqami Maktabi G‘olib bolgan olimpiada Yili O‘rni
1 Hudayberdiev Sharof     Samarqand - - Biologiya 1997 3
2 Hudayberdiev Sharof     Samarqand - - Biologiya 1998 3
3 Kasimov Akmal     Toshkent - - Biologiya 1998 3
4 Aliyev Alisher     Toshkent - - Biologiya 1999 3
5 Aliyev Alisher     Toshkent - - Biologiya 2000 2
6 Turgunov Jahangir     Toshkent - - Biologiya 2000 3
7 Aziz Ashirov     Toshkent - - Biologiya 2000 3
8 Raxmonov Umid     Buxoro - - Matematika 2000 3
9 Kamolov Zulfiddin     Buxoro - - Matematika 2000 3
10 Raxmonov Umid     Buxoro - - Matematika 2001 2
11 Kamolov Zulfiddin     Buxoro - - Matematika 2001 3
12 Komilov Nozim     Andijon - - Matematika 2001 3
13 Radjabov Umidjon     Qashqadaryo - - Matematika 2001 3
14 Nafasov Doniyor     Buxoro - - Matematika 2003 2
15 Juraqulov Azizjon     Buxoro - - Matematika 2003 3
16 Qurbonov Jalol     Buxoro - - Matematika 2004 3
17 Tillaev Bekzod     Buxoro - - Matematika 2004 3
18 Jumaev Zafar     Buxoro - - Matematika 2004 3
19 Bozorov Javlonbek     Buxoro - - Matematika 2006 3
20 Boltaev O'tkir     Buxoro - - Matematika 2006 3
21 Boltaev O'tkir     Buxoro - - Matematika 2007 2
22 Zoyirov Ozod     Buxoro - - Matematika 2007 3
23 Chuyanov Xamrozjon     Buxoro - - Matematika 2007 3
24 Abdiev Bahriddin     Qashqadaryo - - Matematika 2007 3
25 Safoev Sherzod     Buxoro - - Matematika 2008 3
26 Haydarov Farhod     Namangan - - Matematika 2008 3
27 Eshonkulov Alisher     Navoiy - - Matematika 2008 3
28 Salimova Diyora     Samarqand - - Matematika 2008 3
29 Salimova Diyora     Samarqand - - Matematika 2009 2
30 Pirnapasov Abror     Buxoro - - Matematika 2009 3
31 Nazarov Azizxon     Buxoro - - Matematika 2009 3
32 Jo'raeva Umidaxon     Samarqand - - Matematika 2010 2
33 Abdurahimov Jafar     Samarqand - - Matematika 2010 2
34 Akramov Ibrohimbek     Samarqand - - Matematika 2010 2
35 Зариф Ибрагимов     Samarqand - - Matematika 2010 2
36 Nazarov Azizxon     Buxoro - - Matematika 2010 3
37 Ганиева Дилафруз Улугбек қизи     Тошкент шаҳри, М.Улуғбек шаҳарчаси, Дўстлик кўчаси, 4/16-уй - ТПТИ қошидаги Юнусобод академик лицей Kimyo 2011 2
38 Исамуродов Жавлон     - - БухДУ қошидаги 3-сон Қоракўл академик лицей Matematika 2011 3
39 Isomurodov Javlon     Buxoro - - Matematika 2011 3
40 Boltaev Bexzod     Toshkent - - Kimyo 2013 1
41 Аrtikbaeva Dilshoda     Toshkent - - Kimyo 2013 3
42 Sharobiddinov Biloliddin     Toshkent - - Kimyo 2013 3
43 Boltaev Bexzod     Toshkent - - Kimyo 2014 1
44 Muxsimov Javlon     Toshkent - - Kimyo 2014 2
45 Boltaev Bobur     Buxoro - - Kimyo 2014 3
46 Isaeva Eʼzozaxon     Toshkent - - Kimyo 2014 3
47 Yusupalieva Dilnora     Toshkent - - Kimyo 2015 3
48 Yaxshiev Jamshid     Buxoro - - Matematika 2015 3
49 Muhammedov Abbos     Buxoro - - Matematika 2015 3
50 Bazarbaev Sardor     Toshkent - - Matematika 2015 3
51 Shoyunusov Sarvar     Toshkent - - Kimyo 2016 2
52 Faxriev Jaxongir     Toshkent - - Kimyo 2016 3
53 Omonova Charos     Toshkent - - Kimyo 2016 3
54 Jo'raev Xurshid     Toshkent - - Matematika 2016 3
55 Xakimov Аziz     Toshkent - - Kimyo 2017 3
56 Muxsimov Аsilbek     Toshkent - - Kimyo 2017 3
57 Аbduxakimov Javoxirbek     Toshkent - - Kimyo 2017 3
58 Abduqayumov Abdumalik     Buxoro - - Matematika 2017 2
59 Hofizov Umidjon     Namangan - - Fizika 2018 3
60 Аlovutdinov Jaloliddin     Toshkent - - Kimyo 2018 3
61 Xakimboeva Dildora     Toshkent - - Kimyo 2018 3
62 Kudratova Khosiyatkhon     Toshkent - - Biologiya 2019 3
63 Egamov Xusen     Navoiy - - Biologiya 2019 3
64 Valijonova Saida     Toshkent - - Biologiya 2019 3
65 Karimov Islomjon     Toshkent - - Kimyo 2019 2
66 Boltaeva Mohira     Toshkent - - Kimyo 2019 2
67 Xaitov Diyor     Toshkent - - Kimyo 2019 3
68 Boirbekov Ulugʼbek     Toshkent - - Kimyo 2019 3
69 Imomov Jasurbek     Buxoro - - Matematika 2019 3
70 Valijonova Saida     Toshkent - - Biologiya 2020 1
71 Karimov Ravshanbek     Buxoro - - Biologiya 2020 2
72 Tojiboev Sardor     Jizzax - - Biologiya 2020 2
73 Mirakbarov Mirumid     - - - Kimyo 2020 2
74 Isaeva Dilshodakhon     Toshkent - - Kimyo 2020 2
75 Sobirov Firdavs     Buxoro - - Kimyo 2020 3
76 Norbekov Humoyun Muxitdin o‘g‘li 02.01.2004 AC2728231 Jizzax viloyati Forish tumani - JDPI AL Biologiya 2021 1
77 Abduvaliyeva Aziza 6/21/2005 I-GZ0033985 Jizzax viloyati G'allaorol tumani +998 94 396 21 06 TPTI AL Biologiya 2021 1
78 Turdiboyev Yorqinbek Zafar o'g'li 10/17/2003 AC2626562 Navoiy viloyati Navoiy shahar +998 97 368 50 01 Navoiy viloyati 11-IDUM Biologiya 2021 2
79 Xashayev Rail Muslimovich 8/25/2003 AC1924712 Toshkent shahar - Тошкент шаҳар Мирзо Улуғбек тумани 71-мактаб Fizika 2021 3
80 Amanov Sobirjon Zoir o'g'li 9/17/2003 AC2272234 Toshkent shahar +998 99 822 30 55 Toshkent shahri Yunusobod tumani TPTI AL Kimyo 2021 1
81 Sobirov Firdafs 2/22/2004 FA0865039 Buxoro viloyati +998 91 413 30 75 Buxoro viloyati Buxoro shahar 35-maktab Kimyo 2021 3
82 Muxtorxujaeva Durdona 03.11.2004 AC2787143 Andijon viloyati Bo'z tumani +998 94 436 21 68 ibn-Sino maktab internati Kimyo 2021 3
83 Boymahammadov Ikromiddin 10/24/2004 AC3183765 Toshkent shahar +998 97 712 27 05 ibn-Sino maktab internati Kimyo 2021 3
84 Tolibov Diyorbek Bahodir o'g'li 10/29/2003 AC2448537 Buxoro viloyati G'ijduvon tumani - Бухоро вилояти Ғиждувон тумани 5-ИДУМ Matematika 2021 2
85 Olimov Olimjon 10/28/2003 AC2581883 Buxoro viloyati G'ijduvon tumani +998 90 947 01 54 Бухоро вилояти халқаро математика мактаби Matematika 2021 3